LP-18-400-W-NF-SMRP(QTY:1M).pdf
| Length | 15.75" (400.00mm) | 39.4" (1.0m) 3.3' | 39.4" (1.0m) 3.3' | 39.4" (1.0m) 3.3' | 39.4" (1.0m) 3.3' |
| Cable Type | LMR 100 | LMR 100 | LMR 400 | LMR 400 | LMR 400 |
| Cable Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |