XLL536300.000000I.pdf
| Image |  |
| Part Number | XLL536300.000000X | XLL536300.000000I |
| Manufacturer | Renesas Electronics Corporation | Renesas Electronics Corporation |
| Series | XL | XL |
| Package/Case | 6-SMD, No Lead | 6-SMD, No Lead |
| Packaging | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | Active | Active |
| Base Resonator | Crystal | Crystal |
| Type | XO (Standard) | XO (Standard) |
| Frequency | 300 MHz | 300 MHz |
| Function | Enable/Disable | Enable/Disable |
| Output | LVDS | LVDS |
| Voltage - Supply | 3.3V | 3.3V |
| Frequency Stability | ±25ppm | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR) | - | - |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth | - | - |
| Current - Supply (Max) | 100mA | 100mA |
| Ratings | - | - |
| Mounting Type | Surface Mount | Surface Mount |
| Supplier Device Package | - | - |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.047" (1.20mm) | 0.047" (1.20mm) |