XLL330300.000000X.pdf
| Image |  |
| Part Number | XLL330300.000000X |
| Manufacturer | Renesas Electronics Corporation |
| Series | XL |
| Package/Case | 6-SMD, No Lead |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | Active |
| Base Resonator | Crystal |
| Type | XO (Standard) |
| Frequency | 300 MHz |
| Function | Enable/Disable |
| Output | LVDS |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Frequency Stability | ±100ppm |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Current - Supply (Max) | 100mA |
| Ratings | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | - |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.039" (1.00mm) |