UT0S24JCSL.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of UT0S24JCSL.
| Image |  |
| Part Number | UT0S24JCSL |
| Manufacturer | Souriau-Sunbank by Eaton |
| Series | Trim Trio® |
| Packaging | Bulk |
| Product Status | Active |
| Type | Backshell, Cable Clamp |
| Cable Opening | 0.669" ~ 0.945" (17.00mm ~ 24.00mm) |