UT0S18JCS.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of UT0S18JCS.
| Image |  |
| Part Number | UT0S18JCS | UT0S18JCSL |
| Manufacturer | Souriau-Sunbank by Eaton | Souriau-Sunbank by Eaton |
| Series | Trim Trio® | Trim Trio® |
| Packaging | Box | Bulk |
| Product Status | Active | Active |
| Type | Backshell, Cable Clamp | Backshell, Cable Clamp |
| Cable Opening | 0.394" ~ 0.571" (10.00mm ~ 14.50mm) | 0.531" ~ 0.709" (13.50mm ~ 18.00mm) |