Vishay Dale TNPW121030K1BECN
Part No.:
TNPW121030K1BECN
Datasheet:
Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.TNPW121030K1BECN.pdf
Description:
RES 30.1K OHM 0.1% 1/3W 1210
Resistance:
30.1 kOhms
Tolerance:
±0.1%
Power (Watts):
0.333W, 1/3W
Temperature Coefficient:
±25ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.096" W (3.20mm x 2.45mm)
Height - Seated (Max):
0.030" (0.75mm)
Failure Rate:
1. How to order TNPW121030K1BECN on Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.?
3. Are the TNPW121030K1BECN price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TNPW121030K1BECN?
Image TNPW121030K1BECN
Part Number TNPW121030K1BECN
Product Status Active
Resistance 30.1 kOhms
Tolerance ±0.1%
Power (Watts) 0.333W, 1/3W
Composition Thin Film
Features Military
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package -
Ratings 1210
Size / Dimension 0.126" L x 0.096" W (3.20mm x 2.45mm)
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)