TLF9UA302WR42K1.pdf
| Image | |
| Part Number | TLF9UA302WR42K1 |
| Manufacturer | Taiyo Yuden |
| Package/Case | Vertical, 4 PC Pin |
| Filter Type | Power Line |
| Number of Lines | 2 |
| Impedance @ Frequency | - |
| Current Rating (Max) | 3 mH @ 1 kHz |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 420mA |
| Voltage Rating - DC | 1.5Ohm |
| Voltage Rating - AC | - |
| Operating Temperature | 250V |
| Ratings | -25°C ~ 105°C |