TF2528S-702Y2R5-K1.pdf
| Image |  |
| Filter Type | Power Line | Power Line | Power Line | Power Line | Power Line |
| Number of Lines | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Impedance @ Frequency | - | - | - | - | - |
| Current Rating (Max) | - | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 10A | 8A | 4A | 3A | 2.5A |
| Voltage Rating - DC | 15mOhm | 20mOhm | 100mOhm | 150mOhm | 200mOhm |
| Voltage Rating - AC | - | - | - | - | - |
| Operating Temperature | - | - | - | - | - |
| Ratings | -20°C ~ 120°C | -20°C ~ 120°C | -20°C ~ 120°C | -20°C ~ 120°C | -20°C ~ 120°C |