Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of T30GRYB4PQ.
| Image |  |
| Part Number | T30GRYB4PQP | T30GRYB4PQ |
| Manufacturer | Banner Engineering Corporation | Banner Engineering Corporation |
| Series | T30 | T30 |
| Packaging | Box | Box |
| Product Status | Obsolete | Obsolete |
| Type | LED | LED |
| Lamp Color | Blue, Green, Red, Yellow | Green, Red, Yellow |
| Lens Color | - | - |
| Lens Transparency | Diffused | Diffused |
| Ratings | DC | DC |
| Voltage | 10V ~ 30V | 10V ~ 30V |
| Current | 60mA | 60mA |
| Panel Cutout Shape | Round | Round |
| Panel Cutout Dimensions | 1.18" (30.00mm) | 1.18" (30.00mm) |