Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of T18GXXPQ.
| Image |  |
| Part Number | T18GXXPQ |
| Manufacturer | Banner Engineering Corporation |
| Series | T18 |
| Packaging | Box |
| Product Status | Obsolete |
| Type | LED |
| Lamp Color | Green |
| Lens Color | - |
| Lens Transparency | Diffused |
| Ratings | DC |
| Voltage | 10V ~ 30V |
| Current | 25mA |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Panel Cutout Dimensions | 0.71" (18.00mm) |