TDK Corporation SLF7032T-3R3M1R9-2PF
Part No.:
SLF7032T-3R3M1R9-2PF
Datasheet:
Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.SLF7032T-3R3M1R9-2PF.pdf
Description:
FIXED IND 3.3UH 1.9A 27.6MOHM SM
Product Status:
Last Time Buy
Inductance:
3.3 µH
Tolerance:
±20%
Current Rating (Amps):
1.9 A
DC Resistance (DCR):
27.6mOhm Max
Operating Temperature:
-40°C ~ 105°C
Inductance Frequency - Test:
100 kHz
Size / Dimension:
0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Height - Seated (Max):
0.134" (3.40mm)