TDK Corporation SLF7032T-102MR13-2PF
Part No.:
SLF7032T-102MR13-2PF
Datasheet:
Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.SLF7032T-102MR13-2PF.pdf
Description:
FIXED IND 1MH 130MA 5.736OHM SMD
Shipping
Inventory:990
Product Status:
Last Time Buy
Inductance:
1 mH
Tolerance:
±20%
Current Rating (Amps):
130 mA
DC Resistance (DCR):
5.736Ohm Max
Operating Temperature:
-40°C ~ 105°C
Inductance Frequency - Test:
100 kHz
Size / Dimension:
0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Height - Seated (Max):
0.134" (3.40mm)