RHW5-30.R200.S01.pdf
| Image |  |
| Part Number | RHW5-30.R200.S01 | RHW5-30.R300.S01 | RHW5-30.R500.S01 |
| Manufacturer | Elesa USA Corporation | Elesa USA Corporation | Elesa USA Corporation |
| Series | RH-W5 | RH-W5 | RH-W5 |
| Packaging | Bag | Bag | Bag |
| Product Status | Active | Active | Active |
| Type | Instrumentation | Instrumentation | Instrumentation |
| Height | 1.969" (50.00mm) | 1.969" (50.00mm) | 1.969" (50.00mm) |
| Length - Center to Center | 7.874" (200.00mm) | 11.811" (300.00mm) | 19.685" (500.00mm) |