PKS3133A230N4LG.pdf
| Image |  |
| Part Number | PKS3133A230N4LG |
| Manufacturer | Hammond Manufacturing |
| Series | PKS4 |
| Packaging | Bulk |
| Product Status | Active |
| Type | Air Conditioning Unit |
| Voltage - Input | 230VAC |
| Specifications | A/C Unit, 4400 BTU |
| Size / Dimension | 16.04" L x 11.97" W x 35.30" H (407.4mm x 304.0mm x 896.6mm) |