Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components MMU01020C3323FB000
Part No.:
MMU01020C3323FB000
Datasheet:
Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.MMU01020C3323FB000.pdf
Description:
MMU 0102-50 1% B0 332K
Resistance:
332 kOhms
Tolerance:
±1%
Power (Watts):
0.2W, 1/5W
Temperature Coefficient:
±50ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 155°C
Size / Dimension:
0.043" Dia x 0.087" L (1.10mm x 2.20mm)
Failure Rate:
1. How to order MMU01020C3323FB000 on Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.?
3. Are the MMU01020C3323FB000 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MMU01020C3323FB000?
Image MMU01020C3323FB000
Part Number MMU01020C3323FB000
Product Status Active
Resistance 332 kOhms
Tolerance ±1%
Power (Watts) 0.2W, 1/5W
Composition Thin Film
Features Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package AEC-Q200
Ratings 0102
Size / Dimension 0.043" Dia x 0.087" L (1.10mm x 2.20mm)