Taiyo Yuden MMAST32MSB7226KPNA18
Part No.:
MMAST32MSB7226KPNA18
Datasheet:
Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.MMAST32MSB7226KPNA18.pdf
Description:
CAP CER 22UF 25V X7R 1210
Capacitance:
22 µF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
25V
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Package / Case:
1210 (3225 Metric)
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.106" (2.70mm)
Lead Spacing:
Lead Style:
1. How to order MMAST32MSB7226KPNA18 on Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.?
3. Are the MMAST32MSB7226KPNA18 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MMAST32MSB7226KPNA18?
Image MMAST32MSB7226KPNA18
Part Number MMAST32MSB7226KPNA18
Product Status Active
Capacitance 22 µF
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 25V
Temperature Coefficient X7R
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.106" (2.70mm)