Taiyo Yuden MMASS32NSB7223KTNA18
Part No.:
MMASS32NSB7223KTNA18
Datasheet:
Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.MMASS32NSB7223KTNA18.pdf
Description:
CAP CER 0.022UF 630V X7R 1210
Capacitance:
0.022 µF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
630V
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Package / Case:
1210 (3225 Metric)
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.083" (2.10mm)
Lead Spacing:
Lead Style:
1. How to order MMASS32NSB7223KTNA18 on Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.?
3. Are the MMASS32NSB7223KTNA18 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MMASS32NSB7223KTNA18?
Image MMASS32NSB7223KTNA18
Part Number MMASS32NSB7223KTNA18
Product Status Active
Capacitance 0.022 µF
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 630V
Temperature Coefficient X7R
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.083" (2.10mm)