Taiyo Yuden MMASE32MSB7226MPNA18
Part No.:
MMASE32MSB7226MPNA18
Datasheet:
Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.MMASE32MSB7226MPNA18.pdf
Description:
CAP CER 22UF 16V X7R 1210
Capacitance:
22 µF
Tolerance:
±20%
Voltage - Rated:
16V
Temperature Coefficient:
X7R
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Package / Case:
1210 (3225 Metric)
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.106" (2.70mm)
Lead Spacing:
Lead Style:
1. How to order MMASE32MSB7226MPNA18 on Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.?
3. Are the MMASE32MSB7226MPNA18 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MMASE32MSB7226MPNA18?
Image MMASE32MSB7226MPNA18
Part Number MMASE32MSB7226MPNA18
Product Status Active
Capacitance 22 µF
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16V
Temperature Coefficient X7R
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.106" (2.70mm)