Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components MMA02040D3323FB000
Part No.:
MMA02040D3323FB000
Datasheet:
Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.MMA02040D3323FB000.pdf
Description:
RES 332K OHM 1% 2/5W MELF 0204
Resistance:
332 kOhms
Tolerance:
±1%
Power (Watts):
0.4W, 2/5W
Temperature Coefficient:
±25ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 155°C
Size / Dimension:
0.055" Dia x 0.142" L (1.40mm x 3.60mm)
Failure Rate:
1. How to order MMA02040D3323FB000 on Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.?
3. Are the MMA02040D3323FB000 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MMA02040D3323FB000?
Image MMA02040D3323FB000
Part Number MMA02040D3323FB000
Product Status Active
Resistance 332 kOhms
Tolerance ±1%
Power (Watts) 0.4W, 2/5W
Composition Thin Film
Features Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package AEC-Q200
Ratings 0204
Size / Dimension 0.055" Dia x 0.142" L (1.40mm x 3.60mm)