Taiyo Yuden MLAYT31LSSD823KTNA01
Part No.:
MLAYT31LSSD823KTNA01
Datasheet:
Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.MLAYT31LSSD823KTNA01.pdf
Description:
CAP CER 0.082UF 25V 1206
Capacitance:
0.082 µF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
25V
Temperature Coefficient:
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.071" (1.80mm)
Lead Spacing:
Lead Style:
1. How to order MLAYT31LSSD823KTNA01 on Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.?
3. Are the MLAYT31LSSD823KTNA01 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MLAYT31LSSD823KTNA01?
Image MLAYT31LSSD823KTNA01
Part Number MLAYT31LSSD823KTNA01
Product Status Active
Capacitance 0.082 µF
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 25V
Temperature Coefficient -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.071" (1.80mm)