Taiyo Yuden MLASS32NSB7333KTNA01
Part No.:
MLASS32NSB7333KTNA01
Datasheet:
Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.MLASS32NSB7333KTNA01.pdf
Description:
CAP CER 0.033UF 630V X7R 1210
Capacitance:
0.033 µF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
630V
Temperature Coefficient:
X7R
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.083" (2.10mm)
Lead Spacing:
Lead Style:
1. How to order MLASS32NSB7333KTNA01 on Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.?
3. Are the MLASS32NSB7333KTNA01 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MLASS32NSB7333KTNA01?
Image MLASS32NSB7333KTNA01
Part Number MLASS32NSB7333KTNA01
Product Status Active
Capacitance 0.033 µF
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 630V
Temperature Coefficient X7R
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.083" (2.10mm)