Taiyo Yuden MLASL32YBB5226MTNA01
Part No.:
MLASL32YBB5226MTNA01
Datasheet:
Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.MLASL32YBB5226MTNA01.pdf
Description:
CAP CER 22UF 10V X5R 1210
Capacitance:
22 µF
Tolerance:
±20%
Voltage - Rated:
10V
Temperature Coefficient:
X5R
Operating Temperature:
-55°C ~ 85°C
Package / Case:
1210 (3225 Metric)
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.079" (2.00mm)
Lead Spacing:
Lead Style:
1. How to order MLASL32YBB5226MTNA01 on Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.?
3. Are the MLASL32YBB5226MTNA01 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MLASL32YBB5226MTNA01?
Image MLASL32YBB5226MTNA01
Part Number MLASL32YBB5226MTNA01
Product Status Active
Capacitance 22 µF
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10V
Temperature Coefficient X5R
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.079" (2.00mm)