LLMGA321616T221NG.pdf
| Image |  |
| Part Number | LLMGA321616T221NG |
| Manufacturer | Taiyo Yuden |
| Series | LLMG |
| Package/Case | 1206 (3216 Metric) |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | Active |
| Filter Type | Power Line |
| Number of Lines | 1 |
| Impedance @ Frequency | 220 Ohms @ 100 MHz |
| Current Rating (Max) | 4A |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 20mOhm |
| Ratings | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Height (Max) | 0.071" (1.80mm) |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |