LB M673-M1N2-35-1-10-R18-Z.pdf
| Lens Size | 1.50mm x 1.00mm | 1.50mm x 1.00mm | 1.50mm x 1.00mm | 1.50mm x 1.00mm | 1.50mm x 1.00mm |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.2V | 3.5V | 3.2V | 3.2V | 3.1V |
| Current - Test | 10mA | 20mA | 10mA | 10mA | 10mA |
| Size / Dimension | 2.00mm L x 1.40mm W | 2.00mm L x 1.40mm W | 2.00mm L x 1.40mm W | 2.00mm L x 1.40mm W | 2.00mm L x 1.40mm W |