IEL1-1REC4-59-15.0-01-V.pdf
| Current Rating (Amps) | 20A | 15A | 25A | 20A | 15A |
| Voltage Rating - AC | 250 V | 480 V | - | - | - |
| Voltage Rating - DC | 80 V | - | - | - | - |