IEL1-1-51-20.0-01-V.pdf
| Image |  |
| Series | IEL | IEL | IEL | IEL | IEL |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Mounting Type | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount |
| Current Rating (Amps) | 20A | 15A | 25A | 20A | 15A |
| Voltage Rating - AC | 250 V | 480 V | - | - | - |
| Voltage Rating - DC | 80 V | - | - | - | - |