TE Connectivity Measurement Specialties GAGA10KM3499J15
Part No.:
GAGA10KM3499J15
Manufacturer:
TE Connectivity Measurement Specialties
Category:
NTC Thermistors
Package:
Bead
Datasheet:
Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.GAGA10KM3499J15.pdf
Description:
THERMISTOR NTC 10KOHM 3499K BEAD
Manufacturer:
Series:
Package/Case:
Bead
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Resistance in Ohms @ 25°C:
10k
Resistance Tolerance:
±20%
B Value Tolerance:
B0/50:
B25/50:
B25/75:
3499K
Operating Temperature:
-40°C ~ 250°C
Power - Max:
Length - Lead Wire:
0.39" (10.00mm)
Mounting Type:
Free Hanging
Grade:
Qualification:
1. How to order GAGA10KM3499J15 on Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.?
3. Are the GAGA10KM3499J15 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of GAGA10KM3499J15?
Image GAGA10KM3499J15
Part Number GAGA10KM3499J15
Manufacturer TE Connectivity Measurement Specialties
Series -
Package/Case Bead
Packaging Bulk
Product Status Obsolete
Resistance in Ohms @ 25°C 10k
Resistance Tolerance ±20%
B Value Tolerance -
B0/50 -
B25/85 3499K
Operating Temperature -40°C ~ 250°C
Power - Max -
Length - Lead Wire 0.39" (10.00mm)