CSX532T26.000M3-UT10.pdf
| Image |  |
| Part Number | CSX532T26.000M1-UT10 | CSX532T26.000M3-UT10 |
| Manufacturer | Citizen Finedevice Co Ltd | Citizen Finedevice Co Ltd |
| Series | CSX532T | CSX532T |
| Package/Case | 4-SMD, No Lead | 4-SMD, No Lead |
| Packaging | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | Obsolete | Obsolete |
| Base Resonator | Crystal | Crystal |
| Type | TCXO | TCXO |
| Frequency | 26 MHz | 26 MHz |
| Function | - | - |
| Output | - | - |
| Voltage - Supply | 2.4V ~ 3V | 2.4V ~ 3V |
| Frequency Stability | ±2.5ppm | ±2.5ppm |
| Absolute Pull Range (APR) | - | - |
| Operating Temperature | -30°C ~ 75°C | -30°C ~ 75°C |
| Spread Spectrum Bandwidth | - | - |
| Current - Supply (Max) | 1.5mA | 1.5mA |
| Ratings | - | - |
| Mounting Type | Surface Mount | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 4-VDFN (3.2x2.5) | 4-VDFN (3.2x2.5) |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.059" (1.50mm) | 0.059" (1.50mm) |