TDK Corporation CKG32KX7T2W224K335AH
Part No.:
CKG32KX7T2W224K335AH
Datasheet:
Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.CKG32KX7T2W224K335AH.pdf
Description:
CAP CER 0.22UF 450V X7T SMD
Shipping
Inventory:339
Capacitance:
0.22 µF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
450V
Temperature Coefficient:
X7T
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Applications:
SMPS Filtering, Bypass, Decoupling
Size / Dimension:
0.142" L x 0.102" W (3.60mm x 2.60mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.136" (3.45mm)
J-Lead
1. How to order CKG32KX7T2W224K335AH on Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.?
3. Are the CKG32KX7T2W224K335AH price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CKG32KX7T2W224K335AH?
Image CKG32KX7T2W224K335AH
Part Number CKG32KX7T2W224K335AH
Product Status Obsolete
Capacitance 0.22 µF
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 450V
Temperature Coefficient X7T
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Features Low ESL
Ratings -
Applications SMPS Filtering, Bypass, Decoupling
Package / Case SMD, J-Lead
Size / Dimension 0.142" L x 0.102" W (3.60mm x 2.60mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.136" (3.45mm)