TDK Corporation CGA9M4X7T2W684K200KA
Part No.:
CGA9M4X7T2W684K200KA
Datasheet:
Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.CGA9M4X7T2W684K200KA.pdf
Description:
CAP CER 0.68UF 450V X7T 2220
Shipping
Inventory:763
Product Status:
Active
Capacitance:
0.68 µF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
450V
Temperature Coefficient:
X7T
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.087" (2.20mm)
Lead Spacing:
Lead Style:
1. How to order CGA9M4X7T2W684K200KA on Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.?
3. Are the CGA9M4X7T2W684K200KA price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CGA9M4X7T2W684K200KA?
Image CGA9M4X7T2W684K200KA
Part Number CGA9M4X7T2W684K200KA
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Capacitance 0.68 µF
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 450V
Temperature Coefficient X7T
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 2220 (5750 Metric)
Size / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.087" (2.20mm)