Skyworks Solutions Inc. 530SC217M000DG
Part No.:
530SC217M000DG
Datasheet:
Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.530SC217M000DG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 217.0000MHZ LVDS SMD
Frequency:
217 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±7ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
98mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 530SC217M000DG on Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 530SC217M000DG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 530SC217M000DG?
Image 530SC217M000DGR 530SC217M000DG
Part Number 530SC217M000DGR 530SC217M000DG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 217 MHz 217 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 2.5V 2.5V
Frequency Stability ±7ppm ±7ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 98mA 98mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package - 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)