Skyworks Solutions Inc. 530NC256M000DG
Part No.:
530NC256M000DG
Datasheet:
Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.530NC256M000DG.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Frequency:
256 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±7ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
98mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 530NC256M000DG on Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 530NC256M000DG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 530NC256M000DG?
Image 530NC256M000DGR 530NC256M000DG
Part Number 530NC256M000DGR 530NC256M000DG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 256 MHz 256 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±7ppm ±7ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 98mA 98mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)