Skyworks Solutions Inc. 530AC625M000DG
Part No.:
530AC625M000DG
Datasheet:
Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.530AC625M000DG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 625.0000MHZ LVPECL
Frequency:
625 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±7ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
121mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 530AC625M000DG on Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 530AC625M000DG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 530AC625M000DG?
Image 530AC625M000DGR 530AC625M000DG
Part Number 530AC625M000DGR 530AC625M000DG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 625 MHz 625 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±7ppm ±7ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 121mA 121mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5) -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)