Reliance North America WJ213A-2.54-18p-15-RNA
Part No.:
WJ213A-2.54-18p-15-RNA
Datasheet:
Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.WJ213A-2.54-18p-15-RNA.pdf
Description:
18 position PCB push-in spring c
Positions Per Level:
18
Pitch:
0.100" (2.54mm)
Mating Orientation:
Current:
4 A
Voltage:
150 V
Color:
Orange
1. How to order WJ213A-2.54-18p-15-RNA on Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.?
3. Are the WJ213A-2.54-18p-15-RNA price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of WJ213A-2.54-18p-15-RNA?
Positions Per Level 1 1 1 1 3
Pitch 0.100" (2.54mm) 0.098" (2.50mm) 0.098" (2.50mm) 0.100" (2.54mm) 0.098" (2.50mm)
Mating Orientation - - - - -
Current 4 A 4 A 4 A 4 A 4 A
Voltage 150 V 150 V 150 V 150 V 150 V