Reliance North America WJ211V-2.54-22p-11-RNA
Part No.:
WJ211V-2.54-22p-11-RNA
Datasheet:
Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.WJ211V-2.54-22p-11-RNA.pdf
Description:
22 position PCB push-in spring c
Positions Per Level:
22
Pitch:
0.098" (2.50mm)
Mating Orientation:
Current:
5 A
Voltage:
150 V
Gray
1. How to order WJ211V-2.54-22p-11-RNA on Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.?
3. Are the WJ211V-2.54-22p-11-RNA price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of WJ211V-2.54-22p-11-RNA?
Positions Per Level 2 3 3 3 4
Pitch 0.098" (2.50mm) 0.098" (2.50mm) 0.098" (2.50mm) 0.197" (5.00mm) 0.098" (2.50mm)
Mating Orientation - - - - -
Current 5 A 5 A 5 A 10 A 5 A
Voltage 150 V 150 V 150 V 300 V 150 V