Reliance North America WJ10L-11.0-02p-13-RNA
Part No.:
WJ10L-11.0-02p-13-RNA
Datasheet:
Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.WJ10L-11.0-02p-13-RNA.pdf
Description:
2 position PCB push-in spring co
Positions Per Level:
2
Pitch:
0.433" (11.00mm)
Mating Orientation:
Current:
30 A
Voltage:
300 V