VMST25-20.5-M6-12-55-ZN/10PK.pdf
| Image |  |
| Series | - | - | - | - | - |
| Packaging | Bag | Bag | Bag | Bag | Bag |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Foot | Foot | Foot | Foot | Foot |
| Color | Black | Black | Black | Black | Black |
| Size / Dimension | 0.984" Dia (25.00mm) | 0.984" Dia (25.00mm) | 0.984" Dia (25.00mm) | 0.984" Dia (25.00mm) | 0.984" Dia (25.00mm) |
| Thickness | 0.787" (20.00mm) | 0.787" (20.00mm) | 0.787" (20.00mm) | 0.807" (20.50mm) | 0.807" (20.50mm) |