TXR40SJ00-2010AI.pdf
| Product Status | Active | Active | Active | Discontinued at Digi-Key | Active |
| Cable Opening | - | - | - | - | - |
| Diameter - Outside | 0.965" (24.50mm) | 0.965" (24.50mm) | 1.575" (40.00mm) | 1.713" (43.50mm) | 0.965" (24.50mm) |