TXR40AC00-1208BI.pdf
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Cable Opening | - | - | - | - | - |
| Diameter - Outside | 0.827" (21.00mm) | 0.827" (21.00mm) | 1.398" (35.50mm) | 1.457" (37.00mm) | 1.575" (40.00mm) |