TF3524V-450Y15R0-1H.pdf
| Image |  |
| Filter Type | Power Line | Power Line | Power Line | Power Line | Power Line |
| Number of Lines | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Impedance @ Frequency | - | - | - | - | - |
| Current Rating (Max) | - | - | 75 µH @ 10 kHz | - | - |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 6A | 5A | 12A | 15A | 4A |
| Voltage Rating - DC | 35mOhm | 50mOhm | 10mOhm | 7mOhm | 100mOhm |
| Voltage Rating - AC | - | - | - | - | - |
| Operating Temperature | - | - | - | - | - |
| Ratings | -20°C ~ 120°C | -20°C ~ 120°C | -20°C ~ 120°C | -20°C ~ 120°C | -20°C ~ 120°C |