TDK Corporation SLF7045T-220M1R3-H
Part No.:
SLF7045T-220M1R3-H
Datasheet:
Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.SLF7045T-220M1R3-H.pdf
Description:
FIXED IND 22UH 1.3A 98.4MOHM SMD
Shipping
Inventory:280
Series:
SLF-H
Inductance:
22 µH
Tolerance:
±20%
Current Rating (Amps):
1.3 A
Current - Saturation (Isat):
1.3A
DC Resistance (DCR):
98.4mOhm Max
Ratings:
AEC-Q200
Operating Temperature:
-40°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test:
100 kHz
Size / Dimension:
0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Height - Seated (Max):
0.189" (4.80mm)