TDK Corporation SLF10145T-3R3N3R8-H
Part No.:
SLF10145T-3R3N3R8-H
Description:
FIXED IND
Product Status:
Active
Inductance Frequency - Test:
1 kHz
Height - Seated (Max):
1. How to order SLF10145T-3R3N3R8-H on Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.?
3. Are the SLF10145T-3R3N3R8-H price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SLF10145T-3R3N3R8-H?
Manufacturer TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation
Series SLF SLF SLF SLF SLF-H
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Product Status Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy
Material - Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 220 µH 22 µH 330 µH 15 µH 68 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
Current Rating (Amps) 700 mA 1.9 A 580 mA 2.2 A 1.3 A
Current - Saturation (Isat) 650mA 2.1A 540mA 2.4A 1.2A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DC Resistance (DCR) 564mOhm Max 70.9mOhm Max 816mOhm Max 56.6mOhm Max 168mOhm Max
Q @ Freq - - - - -
Ratings - - - - AEC-Q200
Operating Temperature -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz
Features - - - - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size / Dimension 0.398" L x 0.398" W (10.10mm x 10.10mm) 0.398" L x 0.398" W (10.10mm x 10.10mm) 0.398" L x 0.398" W (10.10mm x 10.10mm) 0.398" L x 0.398" W (10.10mm x 10.10mm) 0.398" L x 0.398" W (10.10mm x 10.10mm)
Height - Seated (Max) 0.189" (4.80mm) 0.189" (4.80mm) 0.189" (4.80mm) 0.189" (4.80mm) 0.189" (4.80mm)