TDK Corporation SLF10145T-3R3N3R7-H
Part No.:
SLF10145T-3R3N3R7-H
Datasheet:
Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.SLF10145T-3R3N3R7-H.pdf
Description:
FIXED IND 3.3UH 3.7A 19.32 MOHM
Series:
SLF-H
Inductance:
3.3 µH
Tolerance:
±30%
Current Rating (Amps):
3.7 A
Current - Saturation (Isat):
4.9A
DC Resistance (DCR):
19.32mOhm Max
Ratings:
AEC-Q200
Operating Temperature:
-40°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test:
1 kHz
Size / Dimension:
0.398" L x 0.398" W (10.10mm x 10.10mm)
Height - Seated (Max):
0.189" (4.80mm)