EPSON SG3225EEN 100.000000M-DDGA0
Part No.:
SG3225EEN 100.000000M-DDGA0
Datasheet:
Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.SG3225EEN 100.000000M-DDGA0.pdf
Description:
XTAL OSC XO 100 MHZ LVPECL SMD
Series:
SG3225EEN
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
100 MHz
Output:
LVPECL
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
60mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.047" (1.20mm)