Q 32,0-JXS32P4-12-20/20-T1-FU-AEC-LF.pdf
| Image |  |
| Manufacturer | Jauch Quartz | Jauch Quartz | Jauch Quartz | Jauch Quartz | Jauch Quartz |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal |
| Frequency | 32 MHz | 32 MHz | 32 MHz | 32 MHz | 32 MHz |
| Frequency Stability | ±10ppm | ±10ppm | ±10ppm | ±10ppm | ±15ppm |
| Frequency Tolerance | ±10ppm | ±10ppm | ±10ppm | ±10ppm | ±10ppm |
| Load Capacitance | 12pF | 8pF | 8pF | 8pF | 12pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 40 Ohms | 100 Ohms | 50 Ohms | 40 Ohms | 40 Ohms |
| Operating Mode | Fundamental | Fundamental | Fundamental | Fundamental | Fundamental |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| Mounting Type | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Supplier Device Package | - | - | - | - | - |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | 0.047" L x 0.039" W (1.20mm x 1.00mm) | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.028" (0.70mm) | 0.012" (0.30mm) | 0.022" (0.55mm) | 0.028" (0.70mm) | 0.028" (0.70mm) |