TE Connectivity Measurement Specialties PT9420-1200-321-1130
Part No.:
PT9420-1200-321-1130
Description:
PT9420-1200-321-1130
Linear Range:
0 ~ 30480.00mm (0 ~ 1200.00")
Output:
4mA ~ 20mA
Voltage - Supply:
8V ~ 34V
Termination Style:
Connector
Operating Temperature:
-40°C ~ 90°C