TE Connectivity Measurement Specialties PT9420-0400-122-1110
Part No.:
PT9420-0400-122-1110
Description:
PT9420-0400-122-1110
Linear Range:
0 ~ 10160.00mm (0 ~ 400.00")
Output:
4mA ~ 20mA
Voltage - Supply:
8V ~ 34V
Termination Style:
Connector
Operating Temperature:
-40°C ~ 90°C