ams-OSRAM USA INC. LW T673-Q2S1-LK-0-10-R18-Z-B
Part No.:
LW T673-Q2S1-LK-0-10-R18-Z-B
Description:
LED TOPLED SMD
Millicandela Rating:
157mcd
Lens Size:
2.40mm Dia
Voltage - Forward (Vf) (Typ):
3.1V
Current - Test:
10mA
Size / Dimension:
3.20mm L x 2.80mm W