Description:
LED WHITE DIFFUSED 2PLCC SMD
Product Status:
Active
Millicandela Rating:
135mcd
Lens Size:
2.40mm Dia
Voltage - Forward (Vf) (Typ):
3.1V
Current - Test:
10mA
Size / Dimension:
3.20mm L x 2.80mm W