ams-OSRAM USA INC. LW T673-Q2R2-JKPL-0-10-R18-Z
Part No.:
LW T673-Q2R2-JKPL-0-10-R18-Z
2-PLCC
Datasheet:
Shenzhen JiaYouSheng Electronics Co., Ltd.LW T673-Q2R2-JKPL-0-10-R18-Z.pdf
Description:
LED WHITE DIFFUSED 2PLCC SMD
Millicandela Rating:
135mcd
Lens Size:
2.40mm Dia
Voltage - Forward (Vf) (Typ):
3.1V
Current - Test:
10mA
Size / Dimension:
3.20mm L x 2.80mm W